ostukorv
0
Tindipliiatsid Pigma Brush komplekt 6 värvi pintselotsaga-Sakura
Tootekood 0990716
Mõõtühik pk
Hind koos 20% km-ga 14,50
Kauba liikUus
KaubagruppKirjutusvahendid / Tindipliiatsid
Kogus hetkel meie laos2
Lisainfo
Sakura Pigma Micron seeria on hinnatud oma intensiivse värvi tõttu, pehme tindijooksu ja selle tõttu et tint ei määri ega lähe laiali.
Paljud kunstnikud on Pigma tinti kasutanud aastaid, kuna just Sakura poolt loodud Pigma™ patenteeritud tint voolab väga hästi, kuivab kiiresti, on neutraalse pH-ga ning on vastupidav kemikaalidele.
Unikaalne Pigma tint on püsiv, veekindel, värvikindel ja valguskindel. Teiste hulgas on seda ametlikult soovitanud ja heaks kiitnud Rick Roberts ja Maria Thomas, kes on Zentangle asutajad.

Pigma Pintstselotsaga komplekt sisaldab 6 pehmet pintselostaga pigmenttindiga tindipililiatsit Sobivad illustreerimiseks, kirjutamiseks, joonistamiseks,, kalligraafiaks ja muudeks dekoratiivseteks tegevusteks.
Painduv pehme pintselots võimaldab teha muutuvat joone paksust.
Unikaalne Sakura Pigma™ tint ei imbu läbi paberi, on püsiv, veekindel poorsetel materalidel nagu paber, kartong, papp, puit jne, ja pleekimis-valguskindel , kiire kuivamisega ning pH-neutraalne. Arhiveerimiskindel.
PIGMA Pintsselotsaga komplekt koosneb järgnevatest värvidest: Kokku 6tk nende hulgas on pruun (12), punane (19), 21, lilla (24), roheline (29), sinine (36), must (49)
Toodetud Jaapanis.
Pildid
OÜ Reko AKM | +372 46 32054 | www.reko.ee | info@reko.ee
Privaatsuspoliitika
© Reko

x
See veebileht kasutab küpsiseid. Täpsem info siin. Nõus !