ostukorv
0
Tekstiilivärvide komplekt Setacolor Opaque 6x20ml
Tootekood 3050304
Mõõtühik komplekt
Hind koos 20% km-ga 9,90
Kauba liikUus
KaubagruppVärvid / Kunstitarbed / Tekstiilvärvid
Kogus hetkel meie laos2
Lisainfo
Matid katvad kangavärvid, millega võib värvida nii heledaid kui tumedaid kangaid. Valikus 6x20ml: valge, must, kollane, kirsipunane, koobaltsinine ja roheline. Kinnitamine triikrauaga.

KASUTAMINE:

SETACOLOR värve võib kasutada kõigil kangastel (tärgeldamata), peentel või karmidel: puuvillastel, villastel, velvetil, kudumata kangastel ja isegi nahal. Värvid on valmis kasutamiseks, intensiivsed ja kontsentreeritud. Neid võib kasutada puhtalt või lahjendatult veega, et saavutada vesivärvi efekte.

SETACOLORit kantakse peale otse pintsliga ja ta sobib kõigi tehnikate jaoks: shablooniga, soolatehnikaga, sõeltrükis, külma batikaga ja pihustades. Trükkimise korral paksendage SETACOLORi värve 2-5% SETACOLOR paksendajaga, segades intensiivselt. SETACOLOR värve on võimaik pihustada lahjendades neid 50% veega ning kasutades survepulverisaatorit või Pebeo pihustit. SETACOLOR värve fikseeritakse triikides ja pärst seda on nad pesukindlad. Neid on tore kasutada koos SETASKRIB kangavildikatega. Samuti on võimalik SETACOLORIga tekitatud mustreid teha reljeefseks kasutades SETACOLOR mahulist värvi.
Pildid
OÜ Reko AKM | +372 46 32054 | www.reko.ee | info@reko.ee
Privaatsuspoliitika
© Reko

x
See veebileht kasutab küpsiseid. Täpsem info siin. Nõus !